-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Поточний ремонт вікон частини 1 та 2 поверхів блоку "А" Волосянківського закладу загальної освіти І-ІІІст. Ставненської сільської ради Ужгородського району, Закарпатської області за адресою: с.Волосянка,301 Б" згідно коду ДК 021:2015 45420000-7 "Столярні та теслярні роботи"
Тендер Prozorro UA-2025-12-01-001563-a
Завершена
468 220.00
UAH з ПДВ
Номер:
6e56ff5fefb1436ea90e80b8ebe22b65
Внутрішній номер закупівлі:
27328334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-01-001563-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту, культури й туризму Ставненської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43929553
-
Адреса:
89014, Україна, Закарпатська область, село Ставне, будинок 253
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іванна Іванівна СЕНИЧ +380988513173 isenic7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
468 220.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2025 09:50 - 06.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2025 09:50 - 09.12.2025 00:00
Аукціон:
з 09.12.2025 15:11
Період кваліфікації:
09.12.2025 00:00 - 10.12.2025 11:03
Період завантаження договору:
16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴468 220.00 "Поточний ремонт вікон частини 1 та 2 поверхів блоку "А" Волосянківського закладу загальної освіти І-ІІІст. Ставненської сільської ради Ужгородського району, Закарпатської області за адресою: с.Волосянка,301 Б" згідно коду ДК 021:2015 45420000-7 "Столярні та теслярні роботи"