-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали для відео домофонного зв’язку та обмеження доступу в приміщення
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-013438-a
Завершена
930 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
7f3fe04f6d1d4c10be77941da69815ea
Внутрішній номер закупівлі:
27321678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-013438-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтенко Ірина +380442949720 i.voitenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
930 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 15:53 - 04.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 15:53 - 07.12.2025 17:00
Аукціон:
з 08.12.2025 11:15
Період кваліфікації:
07.12.2025 17:00 - 08.12.2025 15:47
Період завантаження договору:
14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴930 480.00 Витратні матеріали для відео домофонного зв’язку та обмеження доступу в приміщення