-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09120000-6 - Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-010875-a
Торги не відбулися
104 020.86
UAH з ПДВ
Номер:
d4359b111f5f4325abf17c910b62e151
Внутрішній номер закупівлі:
27319124
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-010875-a
Замовник:
Відділ з питань культури, релігій та туризму Недригайлівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42079696
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, Недригайлів, вул. Вишнева,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Даниленко Олена Олексіївна +380545552286 nedrkult@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 020.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 14:46 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 14:46 - 06.12.2025 00:00
Аукціон:
з 08.12.2025 11:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 020.86 Природний газ