-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція Дитячо-юнацької спортивної школи №3 Рівненської міської ради (добудова приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять)(коригування), за адресою: м. Рівне, вул.Кулика і Гудачека, будинок 28А
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-010405-a
Завершена
3 716 846.00
UAH без ПДВ
Номер:
eb8aea1c832342379fefc6cbd36f0211
Внутрішній номер закупівлі:
27318658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-010405-a
Замовник:
Дитячо-юнацька спортивна школа №3 Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21084627
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Кулика і Гудачека 28А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурчик Ніна Григорівна +380362640566 nina_osoba@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
відповідно до пп.6 п.13 Особливостей відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах
Очікувана вартість:
3 716 846.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція Дитячо-юнацької спортивної школи №3 Рівненської міської ради (добудова приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять)(коригування), за адресою: м. Рівне, вул.Кулика і Гудачека, будинок 28А
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. Кулика і Гудачека, 28А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХАРДФОРМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45914989
-
Контактна особа:
Микола Петрук 0635001501 tovhardformgrup@gmail.com
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул Транспортна , буд. 14, каб. 3
Ціна пропозиції
3 716 846.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2025 15:00
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8e6c80b00c946c8ae23790ae5485204
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-28-010405-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ХАРДФОРМ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45914989
-
Адреса:
33023, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул Транспортна , буд. 14, каб. 3
Номер договору:
11
Сума договору:
3 716 846.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 097 371.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2025 00:00 - 31.12.2027 23:59
Дата підписання:
27.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний