-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерний поліграф комплекс
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-008644-a
ш/з ВТ-260-Т-25
Торги відмінено
497 748.00
UAH без ПДВ
Номер:
b64c478d797b4d1eb6d66973bfea7afd
Внутрішній номер закупівлі:
27316917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-008644-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМРЕМОНТСЕРВІС» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25881800
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Даниленко Юлія Леонідівна 380457921320 y.danilenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
497 748.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.11.2025 13:34 - 05.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2025 13:34 - 08.12.2025 12:00
Аукціон:
з 09.12.2025 11:46
Період кваліфікації:
08.12.2025 12:00 - 17.12.2025 16:33
Період завантаження договору:
23.12.2025 00:00 - 02.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
90cf14deaf4f464fa56c7fa884b04f6a
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів, «Інформації про технічні, якісні, кількісні та інші характеристики предмета закупівлі» (Додаток 5 до тендерної документації) та проєкту договору (Додаток 7 до тендерної документації), строк поставки товарів – до 31.12.2025. У зв’язку з тим, що строк поставки сплинув, у Замовника відсутня потреба в закупівлі на умовах оголошених відкритих торгів.
Період оскарження:
05.01.2026 09:48 - 16.01.2026 00:00
Дата опублікування:
05.01.2026 09:48
Дата виконання:
16.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴497 748.00 Комп’ютерний поліграф комплекс