• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія (код ДК 021-2015: 09310000-5 Електрична енергія)

кількість, обсяг поставки - 260 000 кВт*год; строк поставки - 01.01.2019-31.12.2019

Торги не відбулися

634 140.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер: 3958aec9e6ce405aa5bc647ab9bcd509
Внутрішній номер закупівлі: 2731470
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-29-000609-b   
Замовник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Контактна особа: Михайлова Ліана Михайлівна 380445175906,380995221452 zakupka_teatr@ukr.net http://drama-comedi.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 634 140.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 200.00 UAH
Період уточнення: 29.11.2018 11:49 - 04.12.2018 13:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2018 11:49 - 14.12.2018 13:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 260000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 02002, Україна, місто Київ, Київ, просп. Броварський, 25 На карті