-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут ремонтний
Тендер Prozorro UA-2025-11-28-000586-a
Завершена
37 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3fb004eaf5946008a586551cef457d5
Внутрішній номер закупівлі:
27308921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-28-000586-a
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБНОВОДОКАНАЛ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31525841
-
Адреса:
35600, Україна, Рівненська область, місто Дубно, ВУЛИЦЯ ГІРНИЦЬКА, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мандзюк +380673605948 dubnovoda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-05-011400-a
Очікувана вартість:
37 980.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хомут ремонтний 113-123 L=300 нерж.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 28.11.2025
Хомут ремонтний 108-118 L=300 нерж.
Кількість
3 штука
Період постачання
до 28.11.2025
Хомут ремонтний 158-172 L=300 нерж.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 28.11.2025
Хомут ремонтний 83-95 L=200 нерж.
Кількість
1 штука
Період постачання
до 28.11.2025
Хомут ремонтний 217-229 L=300 нерж.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 28.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОГАЗКОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36112159
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ФРАНКА будинок 44
Ціна пропозиції
37 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2025 08:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9e85ad92dd694f80ab0c9bdb9b12b335
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-28-000586-a-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОГАЗКОМПЛЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36112159
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ФРАНКА будинок 44
Номер договору:
164
Сума договору:
37 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
31 650.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
26.11.2025 08:48
Статус:
Виконаний