-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2025-11-27-018419-a
Закупівля шкільних меблів для облаштування навчальних кабінетів для викладання предмета «Захист України».
Торги не відбулися
183 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6a0df7efddb54c48ae0c5c4143d12c54
Внутрішній номер закупівлі:
27307686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-27-018419-a
Замовник:
Берегівський ліцей "Платан" Берегівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22098620
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, місто Берегове(пн), вул. Стефаника, буд.22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Кучерова +380508559094 platanlicey@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
183 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2025 20:25 - 02.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2025 20:25 - 05.12.2025 00:00
Аукціон:
з 05.12.2025 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴183 000.00 Шкільні меблі