• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, а саме запчастини

Завершена

22 355.00 UAH без ПДВ
Номер: 6ffba6b3146d4dd889bd62cf2ddb27e3
Внутрішній номер закупівлі: 27292657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-27-003297-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
Контактна особа: Колесник Валерія Миколаївна 380501006063,380677997286 trade.road.nikopol@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування: Особливостями передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України 28 лютого 2025 року № 376 Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), застосовується вищевказане виключення
Очікувана вартість: 22 355.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Болт колеса BOBCAT S77
Код ДК 021:2015: 34324000-4 Колеса, частини та приладдя до них
Кількість 10 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
гайка колеса BOBCAT S77
Код ДК 021:2015: 34324000-4 Колеса, частини та приладдя до них
Кількість 10 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
Підшипник вижимний ХТЗ
Код ДК 021:2015: 34321000-3 Осі та коробки передач
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
Шпильки колеса 1430466 Ford Transit
Код ДК 021:2015: 34321100-4 Осі
Кількість 6 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
Стійка стабілізатора ЗАЗ FORZA
Код ДК 021:2015: 34321100-4 Осі
Кількість 2 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
Ремінь приводу ГУР ЗАЗ Forza
Код ДК 021:2015: 34321100-4 Осі
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
Гальмівний рукав на авто МАЗ ( l-700мм, гайга-гайка, оплетка)
Код ДК 021:2015: 34322100-1 Гальмівне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
Комплект ущільнень на гальма заднього мосту HYUNDAI H940S
Код ДК 021:2015: 34322100-1 Гальмівне обладнання
Кількість 2 комплект
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті
ПГУ 5320-1609510
Код ДК 021:2015: 34326100-9 Муфти зчеплення та супутні деталі
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ХРУЛЬОВА ЛЮБОВ ІВАНІВНА
Ціна пропозиції 22 355.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.11.2025 10:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 144d528e718c4829b696043b2dd82fda
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-27-003297-a-a1
Постачальник: ФОП ХРУЛЬОВА ЛЮБОВ ІВАНІВНА
Номер договору: 177
Сума договору: 22 355.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Болт колеса BOBCAT S77: 312.00000 UAH без ПДВ
гайка колеса BOBCAT S77: 234.00000 UAH без ПДВ
Підшипник вижимний ХТЗ: 600.00000 UAH без ПДВ
Шпильки колеса 1430466 Ford Transit: 400.00000 UAH без ПДВ
Стійка стабілізатора ЗАЗ FORZA: 177.00000 UAH без ПДВ
Ремінь приводу ГУР ЗАЗ Forza: 516.00000 UAH без ПДВ
Гальмівний рукав на авто МАЗ ( l-700мм, гайга-гайка, оплетка): 490.00000 UAH без ПДВ
Комплект ущільнень на гальма заднього мосту HYUNDAI H940S: 4 100.00000 UAH без ПДВ
ПГУ 5320-1609510: 2 865.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 27.11.2025 10:20
Статус:
Виконаний
pdf
накз обґр дог з.ч Хрульова.pdf
pdf
дог177 343 Хрульова.pdf
p7s
sign.p7s