-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (талони) Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2025-11-27-000336-a
Завершена
36 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fa1c9d04f7674c88b452315ad60e8aa0
Внутрішній номер закупівлі:
27289688
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-27-000336-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00728641
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Ярослава Мудрого,23/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прохоренко Тетяна Миколаївна +380536172605 surmilo.tanya2011@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2025 08:31 - 02.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2025 08:31 - 05.12.2025 08:34
Аукціон:
з 08.12.2025 15:28
Період кваліфікації:
05.12.2025 08:34 - 08.12.2025 08:05
Період завантаження договору:
14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 000.00 Бензин А-95 (талони) Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти