• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)

Завершена

66 163.33 UAH з ПДВ
Номер: 758d1615eb10489d97700108897ad518
Внутрішній номер закупівлі: 27276953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-26-007687-a   
Замовник: Управління культури Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Козляєва Олена Вікторівна 380442070992 culture_solor@kyivcity.gov.ua http://solom.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 66 163.33 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.11.2025 12:26 - 01.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.11.2025 12:26 - 04.12.2025 10:00
Аукціон: 05.12.2025 11:57 - 05.12.2025 12:20
Період кваліфікації: 05.12.2025 12:20 - 10.12.2025 14:50
Період завантаження договору: 16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴66 163.33 44220000-8 Столярні вироби (44221200-7 Двері)