• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання

Завершена

277 000.00 UAH без ПДВ
Номер: aa5ce1fa89484cbfa384a503a1662a02
Внутрішній номер закупівлі: 27270847
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-26-001543-a   
Замовник: Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
Контактна особа: Світлана Курган +380689707527 kurgansv17bug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-11-12-005189-a
Очікувана вартість: 277 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розгалуження рукавне триходове РТ-70 EU
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Колонка пожежна КП
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Сітка всмоктувальна СВ-125 EU
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Водозбірник рукавний ВЗ-125
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Ключ К-80
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Ключ К-150
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 3 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Гідроелеватор пожежний Г-600
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Генератор піни середньої кратності ГПС-600
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Ствол пожежний Protek 2366
Код ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Ствол пожежний Protek 2360
Код ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Ствол пожежний ручний РС-Ам
Код ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Рукав всмоктувальний Д-75 з головками ГРН-80, 4м.п.
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Рукав всмоктувальний Д-125 з головками ГРВ-125, 4м.п.
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Лом пожежний важкий
Код ДК 021:2015: 35111510-3 Ручні інструменти пожежогасіння
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Лом пожежний легкий
Код ДК 021:2015: 35111510-3 Ручні інструменти пожежогасіння
Кількість 1 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Затискач рукавний
Код ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Затримка рукавна
Код ДК 021:2015: 35111000-5 Протипожежне обладнання
Кількість 6 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка перехідна ГПН 50/70
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка перехідна ГПН 80/50
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка перехідна ГПН 70/80
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 3 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка рукавна ГРН-50
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 20 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка муфтова ГМН-50
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 10 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка муфтова ГМН-70
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка муфтова ГМН-80
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Головка-заглушка ГЗН-80
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 4 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Рукав пожежний Д 66 Клас 3 з ГРН-70, 20м
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 6 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Рукав пожежний Д 77 Клас 3 з ГРН-80, 20м
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 6 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті
Ранцевий вогнегасник "Світязь"
Код ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Кількість 6 штука
Період постачання до 28.11.2025
Місце постачання 57220, Україна, Миколаївська область, с. Пересадівка, пров. П'ятанчука, 1А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ІСАЄНКО ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 277 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.11.2025 09:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 31a3fc34ef1241bbafbf0f071be53715
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-26-001543-a-c1
Постачальник: ІСАЄНКО ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 43
Сума договору: 277 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Розгалуження рукавне триходове РТ-70 EU: 10 200.00000 UAH без ПДВ
Колонка пожежна КП: 12 000.00000 UAH без ПДВ
Сітка всмоктувальна СВ-125 EU: 7 920.00000 UAH без ПДВ
Водозбірник рукавний ВЗ-125: 6 420.00000 UAH без ПДВ
Ключ К-80: 250.00000 UAH без ПДВ
Ключ К-150: 500.00000 UAH без ПДВ
Гідроелеватор пожежний Г-600: 16 800.00000 UAH без ПДВ
Генератор піни середньої кратності ГПС-600: 10 000.00000 UAH без ПДВ
Ствол пожежний Protek 2366: 23 100.00000 UAH без ПДВ
Ствол пожежний Protek 2360: 20 400.00000 UAH без ПДВ
Ствол пожежний ручний РС-Ам: 2 200.00000 UAH без ПДВ
Рукав всмоктувальний Д-75 з головками ГРН-80, 4м.п.: 4 200.00000 UAH без ПДВ
Рукав всмоктувальний Д-125 з головками ГРВ-125, 4м.п.: 7 800.00000 UAH без ПДВ
Лом пожежний важкий: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Лом пожежний легкий: 1 250.00000 UAH без ПДВ
Затискач рукавний: 1 400.00000 UAH без ПДВ
Затримка рукавна: 300.00000 UAH без ПДВ
Головка перехідна ГПН 50/70: 600.00000 UAH без ПДВ
Головка перехідна ГПН 80/50: 650.00000 UAH без ПДВ
Головка перехідна ГПН 70/80: 690.00000 UAH без ПДВ
Головка рукавна ГРН-50: 135.00000 UAH без ПДВ
Головка муфтова ГМН-50: 100.00000 UAH без ПДВ
Головка муфтова ГМН-70: 180.00000 UAH без ПДВ
Головка муфтова ГМН-80: 200.00000 UAH без ПДВ
Головка-заглушка ГЗН-80: 250.00000 UAH без ПДВ
Рукав пожежний Д 66 Клас 3 з ГРН-70, 20м: 3 720.00000 UAH без ПДВ
Рукав пожежний Д 77 Клас 3 з ГРН-80, 20м: 4 320.00000 UAH без ПДВ
Ранцевий вогнегасник "Світязь": 4 640.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 25.11.2025 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
43 Специф обладнання.pdf
pdf
43 Договір обладнання.pdf
p7s
sign.p7s