• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з охорони приміщень

Закупівля здійснюється для потреб Північно-східного офісу Держаудитслужби на 2026 рік

Завершена

12 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 30949acd44aa4f238a800915b3eee6a4
Внутрішній номер закупівлі: 27267515
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-018344-a   
Замовник: ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
Контактна особа: Аліна КАШИРА +380994780403 kashira.agz@gmail.com https://khrk.dasu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 12 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2025 17:35 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2025 17:35 - 03.12.2025 09:00
Аукціон: 04.12.2025 11:10 - 04.12.2025 11:39
Період кваліфікації: 04.12.2025 11:39 - 08.12.2025 11:37
Період завантаження договору: 14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 000.00 Послуги з охорони приміщень