• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Посуги з технічного обслуговування автоматизованої комплексної системи балістичної ідентифікації «BalScan»

Завершена

176 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4e17ca7f7373442cb641c46a86cb67c6
Внутрішній номер закупівлі: 27267420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-018242-a   
Замовник: ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Контактна особа: Олена Бобкова +380950010220 od_ndekc_pb@dndekc.mvs.gov.ua http://expertise.odessa.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 13 Особливостей, а саме підпункту 5, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Керуючись вищевказаним положенням законодавства, Замовник проводить закупівлю послуг з розподілу електричної енергії шляхом укладення прямого договору, на підставі відповідного обґрунтування.
Очікувана вартість: 176 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування автоматизованої комплексної системи балістичної ідентифікації «BalScan»
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.12.2025
Місце постачання 65005, Україна, Одеська область, місто Одеса, вул. Прохоровська, 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТ УКРАЇНА ЛТД"
Ціна пропозиції 176 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2025 17:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 0be71014c9744acaadf2e029f3ad5c7a
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-25-018242-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛТ УКРАЇНА ЛТД"
Номер договору: 67
Сума договору: 176 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 146 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з технічного обслуговування автоматизованої комплексної системи балістичної ідентифікації «BalScan»: 176 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 25.11.2025 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір + специфікація.pdf
p7s
sign.p7s