-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мультиметр (НЯ ТЕЦ)
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-017138-a
Завершена
17 058.00
UAH з ПДВ
Номер:
9156246907284a9699a77e6a364faed5
Внутрішній номер закупівлі:
27266313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-017138-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віталій Романенко +380663398014 v.romanenko@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-10-16-013363-a
Очікувана вартість:
17 058.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мультиметр testo 760-3 (0590 7603)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.01.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВ-ПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35698480
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПРИМЕРІВСЬКА будинок 25/27
Ціна пропозиції
17 058.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2025 16:41
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
62d1e463fbf348b0b67b39f85c326d3f
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-25-017138-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХАРКІВ-ПРИЛАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35698480
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ПРИМЕРІВСЬКА будинок 25/27
Номер договору:
24-11.25/НЯ ТЕЦ
Сума договору:
17 058.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
14 215.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2025 00:00 - 30.01.2026 00:00
Дата підписання:
24.11.2025 16:38
Статус:
Підписаний