-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ствол пожежний перекривальний 2˝ спр. 16 мм з ГЦ-50
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-016564-a
Торги не відбулися
24 096.00
UAH з ПДВ
Номер:
1b9f9920f3eb4fb98de42403318c781f
Внутрішній номер закупівлі:
27265745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-016564-a
Замовник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Буланий Павло Петрович +380445902741 zakupivli-DPS@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 096.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 16:33 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 16:33 - 03.12.2025 00:00
Аукціон:
з 03.12.2025 12:33
Період кваліфікації:
03.12.2025 00:00 - 04.12.2025 19:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴24 096.00 Ствол пожежний перекривальний 2˝ спр. 16 мм з ГЦ-50