-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-016548-a
Торги не відбулися
62 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
2f6d12120a684626927df02853d95cc6
Внутрішній номер закупівлі:
27265724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-016548-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стрельцова Людмила Іванівна 380953336866 streltsova.l.i@uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
62 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 16:24 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 16:24 - 03.12.2025 15:00
Аукціон:
з 04.12.2025 13:57
Період кваліфікації:
03.12.2025 15:00 - 09.12.2025 11:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 500.00 Послуги з інвентаризації джерел викидів та їх вимірювання для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря