• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливна гранула з деревини (пелети)

Категорія Замовника: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою

Завершена

1 020 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a69f85528fe14fa38a2968767a411fc3
Внутрішній номер закупівлі: 27263899
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-014727-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Василь Хоронжак +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 020 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2025 16:07 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2025 16:07 - 03.12.2025 00:00
Аукціон: 03.12.2025 14:14 - 03.12.2025 14:37
Період кваліфікації: 03.12.2025 14:37 - 10.12.2025 14:15
Період завантаження договору: 16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 020 000.00 Паливна гранула з деревини (пелети)