• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонтупринтера для двостороннього ретрансферного друку «Swiftрro К60» з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування, S/N E0S00500

Завершена

99 343.75 UAH з ПДВ
Номер: 22b18c1dadef4d8b9f2d658a50eed1c9
Внутрішній номер закупівлі: 27261416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-012211-a   
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях (філія ГСЦ МВС)
Контактна особа: Корбило Вікторія 380977499221 vika.korbylo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до статті 64 Конституції України в умовах воєнного або надзвичайного стану тимчасово можуть встановлюватись окремі обмеження прав і свобод із обов’язковим зазначенням строку дії цих обмежень. Указом Президента України від 24.02.2022 № 64 (зі змінами) термін дії воєнного стану встановлено до 03.02.2026 року Статтею 4 Указу № 64 Кабінету Міністрів України постановлено невідкладно: 1) ввести в дію план запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні; 2) забезпечити фінансування та вжити в межах повноважень інших заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану на території України. Стаття 121 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає, що Кабінет Міністрів України в разі введення воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях: 1) працює відповідно до Регламенту Кабінету Міністрів України в умовах воєнного стану; 2) розробляє та вводить в дію План запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в окремих місцевостях України з урахуванням загроз та особливостей конкретної ситуації, яка склалася. Згідно з сьомим абзацом пункту 5 частини 1 статті 20 Закону України від 27.02.2014 № 794 «Про Кабінет Міністрів України» Кабінет Міністрів України здійснює керівництво єдиною системою цивільного захисту України, мобілізаційною підготовкою національної економіки та переведенням її на режим роботи в умовах надзвичайного чи воєнного стану. З метою невідкладного забезпечення заходів правового режиму воєнного стану, до яких у тому числі входить здійснення публічних закупівель, частиною 37 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону встановлено, що на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених цим Законом, визначаються Кабінетом Міністрів України із забезпеченням захищеності таких замовників від воєнних загроз. На виконання цієї норми Закону урядом були прийняті Особливості. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Обсяг закупівлі визначається на підставі річного планування, а також з урахуванням потреби замовника на період 2025 року. Відповідно до листа РСЦ ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях від 17 листопада 2025 року № 31/34-3430-2025 існує потреба у здійсненні Закупівлі послуг поточного ремонту принтерів ретрансферного друку Swiftpro K60, з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування, S/N E0S00500. вартість послуг перевищуватиме 100 тис. грн., закупівля здійснюється за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей. Враховуючи те, що виконавцем Закупівлі є лише певний суб’єкт господарювання ТОВ «ПОЛЛІ-СЕРВІС», що визначено відповідним документом — довідка ТОРГОВО – ПРОМИСЛОВОЇ ПАЛАТИ УКРАЇНИ від 11.07.2022 № 864/08.0-7.3 про єдиного вітчизняного уповноваженого виконавця послуг з поставки, технічного обслуговування та ремонту принтерів SwiftPro K60 та ламінаторів L10D Duplex Laminator, виробництва KANEMATSU CORPORATION, Японія, застосовується вищевказане виключення. При цьому листом РСЦ ГСЦ МВС в Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій областях від 17 листопада 2025 року № 31/34-3430-2025 підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі (послуги з поточного ремонту принтерів для двостороннього ретрансферного друку «Swiftpro К60» з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування, S/N E0S00500, застосовується вищевказане виключення. Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель. Таким чином, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 5 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у вигляді цього файлу «Обґрунтування підстави».
Очікувана вартість: 99 343.75 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонтупринтера для двостороннього ретрансферного друку «Swiftрro К60» з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування, S/N E0S00500
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання 29018, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Західно-Окружна, буд. 11/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПОЛЛІ-СЕРВІС"
Ціна пропозиції 99 343.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2025 14:33
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 1304c6a7d0be4f7db849b7139228ca8c
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-25-012211-a-b1
Постачальник: ТОВ "ПОЛЛІ-СЕРВІС"
Номер договору: 10МК-0925/268-25
Сума договору: 99 343.75 UAH з ПДВ
Сума договору: 82 786.46 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з поточного ремонтупринтера для двостороннього ретрансферного друку «Swiftрro К60» з безконтактним енкодером та подвійним модулем ламінування, S/N E0S00500: 82 786.46000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 24.11.2025 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Дог 268-25 ремонт топанів.pdf
p7s
sign.p7s