-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Окуляри (шолом) віртуальної реальності для створення сучасного освітнього простору, 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2025-11-25-006668-a
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», (далі по тексту - «Особливості»), Постанови від 14 березня 2025 року №290, Кабінету Міністрів України, Наказу №574 від 29.04.2020 Міністерства Освіти і Науки України
Завершена
210 493.33
UAH з ПДВ
Номер:
8478bdb6d35c4793a7a90cd65787c0fb
Внутрішній номер закупівлі:
27255852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-25-006668-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-ІНТЕРНАТ II-III СТУПЕНІВ "СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ " ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520233
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, пр. Маяковського, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Окселенко +380968612261 sichoviycolegium@gmail.com http://zski.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
210 493.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2025 11:44 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2025 11:44 - 03.12.2025 00:00
Аукціон:
03.12.2025 14:25 - 03.12.2025 14:48
Період кваліфікації:
03.12.2025 14:48 - 05.12.2025 19:11
Період завантаження договору:
11.12.2025 00:00 - 21.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴210 493.33 Окуляри (шолом) віртуальної реальності