-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗШ № 4
Тендер Prozorro UA-2018-12-03-002219-c
Забезпечення гарячим харчуванням учнів в Апостолівської ЗШ № 4 м. Апостолове
Торги відмінено
577 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 900.00 UAH
Номер:
4b490c5dbfee4821bd897cc94b101f90
Внутрішній номер закупівлі:
2724959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-03-002219-c
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
577 500.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 900.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2018 15:33 - 08.12.2018 16:30
Період прийому пропозицій:
03.12.2018 15:33 - 18.12.2018 16:30
Аукціон:
з 19.12.2018 11:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання гарячого харчування в Апостолівську ЗШ № 4
Кількість
38500 послуга
Період постачання
14.01.2019 - 30.06.2019
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Інформація про скасування
Номер:
83b8735bcf8648cf8e95d87ae3d0c6cf
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Згідно п.1 ч.1 ст. 31 ЗУ "Про пубілчні закупівлі" № 922-VIII від 25.12.2015 року, а саме: "відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг"
Дата опублікування:
13.12.2018 16:04
Статус:
Виконано