-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Подовжувачі (код за ДК 021:2015 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання»)
Тендер Prozorro UA-2025-11-24-017681-a
Торги не відбулися
26 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
8e852e62d38a4e7987b4f094e8f6214a
Внутрішній номер закупівлі:
27247332
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-24-017681-a
Замовник:
АТ ОПЕРАТОР РИНКУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43064445
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Симона Петлюри, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Плетмінцева Ганна Володимирівна +380442050124 zakupki@oree.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.11.2025 17:26 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2025 17:26 - 02.12.2025 17:27
Аукціон:
з 03.12.2025 11:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 900.00 Подовжувачі