-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері двосекційні металопластикові, з монтажем, за ДК 021:2015-44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2025-11-24-013091-a
Завершена
63 999.00
UAH без ПДВ
Номер:
0775106fe21846dca6c5628d059a8170
Внутрішній номер закупівлі:
27242738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-24-013091-a
Замовник:
Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут
×
-
Код ЄДРПОУ:
24978555
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Руденко +380933463407 kes_viti@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-11-04-010966-a
Очікувана вартість:
63 999.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Двері двосекційні металопластикові, з монтажем
Кількість
3 штука
Період постачання
до 10.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВАСИЛЬЧЕНКО НІНА ВАЛЕРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3297611686
-
Адреса:
51230, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н(п) село Голубівка(з) вул.Лесі Українки будинок 27
Ціна пропозиції
63 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.11.2025 15:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bea4b6379d0149f79d59ad375881588f
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-24-013091-a-b1
Постачальник:
ВАСИЛЬЧЕНКО НІНА ВАЛЕРІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3297611686
-
Адреса:
51230, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський р-н(п) село Голубівка(з) вул.Лесі Українки будинок 27
Номер договору:
313
Сума договору:
63 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2025 00:00 - 25.12.2025 00:00
Дата підписання:
24.11.2025 10:00
Статус:
Виконаний