-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування (Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2025-11-24-011206-a
Поставка Товару здійснюється, поставляється поетапно, окремими партіями, згідно з замовленням
Завершена
640 041.00
UAH з ПДВ
Номер:
776a0af1530c46ab9261b39d4b4f7dd3
Внутрішній номер закупівлі:
27240856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-24-011206-a
Замовник:
КП "Київтранспарксервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35210739
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Копилівська, буд. 67, корп.10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зелена Олена Василівна 380679985664 zev@ktps.kiev.ua https://ktps.kyiv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 041.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.11.2025 14:32 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.11.2025 14:32 - 02.12.2025 16:00
Аукціон:
з 03.12.2025 12:12
Період кваліфікації:
02.12.2025 16:00 - 08.12.2025 16:08
Період завантаження договору:
14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴640 041.00 Інформаційні знаки оплати послуг з передплаченого користування місць для паркування