• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціалізовані пристрої ІР-кодування і ІР- декодування аудіосигналів

Завершена

50 550.20 UAH з ПДВ
Номер: f4e7b7c7f5ce495a825290f6f008edf4
Внутрішній номер закупівлі: 27235469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-24-005833-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тетяна Мошиченко +380444810807 t.moshychenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 550.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.11.2025 11:40 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2025 11:40 - 02.12.2025 00:00
Аукціон: з 02.12.2025 12:55
Період кваліфікації: 02.12.2025 00:00 - 02.12.2025 15:47
Період завантаження договору: 08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 550.20 Спеціалізовані пристрої ІР-кодування і ІР- декодування аудіосигналів