-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрохімічна продукція: Стандартні зразки пестицидів, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2025-11-21-004579-a
Завершена
28 969.44
UAH з ПДВ
Номер:
b3cecf07152e455ca8d50f91f5298696
Внутрішній номер закупівлі:
27214956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-21-004579-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38469768
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Гончарова +380977935934 nadyusha_sg@ukr.net https://ck.cdc.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовник 15 жовтня 2025 року оголосив відкриті торги за предметом закупівлі Агрохімічна продукція: лот 1 Стандартні зразки пестицидів; лот 2 Агрохімічна продукція для медичного використання, код згідно ДК 021:2015 – 24450000-3 - Агрохімічна продукція, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2025-10-15-005625-a. За лотом 1 Стандартні зразки пестицидів, електронна система закупівель 23.10.2025 року автоматично відмінила цю закупівлю з огляду на неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями.
Очікувана вартість:
28 969.44 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
32415 Суміш пестицидів Суміш хлорорганічних пестицидів AB#3 (20 компонентів) гексан: толуол, 1 мл, ампула
Кількість
2 ампула
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ ХОП-5 (5 хлорорганич. пестицидів) (СЗП 228)
Кількість
11 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ гамма-ГХЦГ (ліндан) (СЗП 202)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ альдрін (СЗП 83)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ гептахлор (СЗП 223)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ ДДТ (СЗП 203)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ ДДЕ, 0,1мг/см.куб (СЗП 210)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ ДДД (СЗП 204)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ альфа-ГХЦГ (СЗП 200)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
ДСЗУ бета-ГХЦГ (СЗП 208)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2025
Місце постачання
18005, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Захисників України, буд. 3
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЛР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42820893
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПЕЧЕРСЬКИЙ УЗВІЗ будинок 13 офіс 132
Ціна пропозиції
28 969.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.11.2025 11:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bc6fb015db4a40cb97f338574bd21ab5
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-21-004579-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХЛР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42820893
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПЕЧЕРСЬКИЙ УЗВІЗ будинок 13 офіс 132
Номер договору:
242
Сума договору:
28 969.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
24 141.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
21.11.2025 11:03
Статус:
Підписаний