-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Тендер Prozorro UA-2025-11-20-013041-a
Завершена
1 320 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
e827c815790a41768c483644208946ee
Внутрішній номер закупівлі:
27204778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-20-013041-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41054377
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Львівська, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Терлак Олена Романівна +380978508244 osvitakhodoriv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-31-006414-a
Очікувана вартість:
1 320 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (Послуги із забезпечення харчування здобувачів освіти початкових 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти та гімназіях Ходорівської міської ради Львівської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
81750, Україна, Львівська область, Стрийський район, за адресами закладів загальної середньої освіти та гімназій Ходорівської міської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кахнич Василь Федорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2515805698
-
Контактна особа:
Кахнич В Ф 0676722718
-
Адреса:
81625, Україна, Львівська область, с.Гірське, вул.Шевченка,1
Ціна пропозиції
1 320 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2025 15:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f21bb3448c7d470eb2811e80bd57ea6c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-20-013041-a-a1
Постачальник:
ФОП Кахнич Василь Федорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2515805698
-
Адреса:
81625, Україна, Львівська область, с.Гірське, вул.Шевченка,1
Номер договору:
210
Сума договору:
1 092 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
17.11.2025 00:00
Статус:
Виконаний