• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Блок контролю обертання шестерні

Детальний опис закупівлі зазначено в тендерній документації. Мова, якою повинна готуватися тендерна пропозиція – українська. Ціна тендерної пропозиції не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену в оголошенні про проведення відкритих торгів.

Завершена

265 176.00 UAH з ПДВ
Номер: 15fe6a3714244ad19df8aa8e1085518d
Внутрішній номер закупівлі: 27192252
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-20-000442-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"
Контактна особа: Роженко Тетяна Валеріївна 380442385813 T.Rozhenko@metro.kyiv.ua http://metro.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 265 176.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.11.2025 08:42 - 25.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 20.11.2025 08:42 - 28.11.2025 12:00
Аукціон: 01.12.2025 12:48 - 01.12.2025 13:11
Період кваліфікації: 01.12.2025 13:11 - 02.12.2025 15:55
Період завантаження договору: 08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴265 176.00 Блок контролю обертання шестерні