• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Попередньоізольована труба AUSTROISOL PUR подвійна; 125/2x40x3,7mm PE-Xa, SDR11, EVA/L та комплектуючі за кодом ДК 021:2015 код 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Завершена

247 875.00 UAH з ПДВ
Номер: de1aa294b71d431393b23c1a0a3456f0
Внутрішній номер закупівлі: 27191311
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-19-017609-a   
Замовник: ДП Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Катюжанський професійний коледж"
Контактна особа: Григорович Наталія Федорівна +380677610299 grignata@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 247 875.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.11.2025 20:42 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2025 20:42 - 27.11.2025 10:00
Аукціон: 28.11.2025 11:25 - 28.11.2025 11:49
Період кваліфікації: 28.11.2025 11:49 - 02.12.2025 14:08
Період завантаження договору: 08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴247 875.00 Попередньоізольована труба AUSTROISOL PUR подвійна; 125/2x40x3,7mm PE-Xa, SDR11, EVA/L та комплектуючі за кодом ДК 021:2015 код 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби