-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Стрімкий м’яч»
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-015564-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
45c59e651b4d4e9dba60a3d12f27646d
Внутрішній номер закупівлі:
27189240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-19-015564-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2025 16:39 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2025 16:39 - 27.11.2025 00:00
Аукціон:
27.11.2025 15:06 - 27.11.2025 15:29
Період кваліфікації:
27.11.2025 15:29 - 02.12.2025 12:40
Період завантаження договору:
08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Стрімкий м’яч»