-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання запчастин для ремонту (аварійного, позапланового) автотранспорту, а саме запчастини
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-014309-a
Завершена
13 970.00
UAH без ПДВ
Номер:
02f6539a6e124d479f01711d8a0a6c7e
Внутрішній номер закупівлі:
27187993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-19-014309-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські автомобільні дороги-1" Нікопольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38578897
-
Адреса:
53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колесник Валерія Миколаївна 380501006063,380677997286 trade.road.nikopol@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю
Обґрунтування умови застосування:
Особливостями передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 2 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю. З метою здійснення швидкої та ефективної Закупівлі, а також враховуючи перебування населеного пункту м. Нікополь в зоні проведення активних бойових дій (Відповідно до наказу Міністерства розвитку громад та територій України 28 лютого 2025 року № 376 Нікопольська міська територіальна громада визнана територією активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), застосовується вищевказане виключення
Очікувана вартість:
13 970.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шланг гальмівний МАЗ (L = 700)(г+г) з оплетенням
Кількість
2 штука
Період постачання
до 22.11.2025
Місце постачання
53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53
На карті
Диск зчеплення ведений МТЗ 70-1601130 ТРІБО
Кількість
1 штука
Період постачання
до 22.11.2025
Місце постачання
53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53
На карті
Кошик зчеплення МТЗ н.з. 80-1601090 (вир-во МТЗ)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 22.11.2025
Місце постачання
53207, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вулиця Джерельна будиник 53
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФЛП Потапенко Тетяна Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2335907103
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, Дружби 19, кв5
Ціна пропозиції
13 970.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2025 15:58
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
41db2622fe7c4ec49ac56298dde3be2e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-19-014309-a-a1
Постачальник:
ФЛП Потапенко Тетяна Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2335907103
-
Адреса:
53219, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, Дружби 19, кв5
Номер договору:
173
Сума договору:
13 970.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Шланг гальмівний МАЗ (L = 700)(г+г) з оплетенням: 540.00000 UAH без ПДВ
Диск зчеплення ведений МТЗ 70-1601130 ТРІБО: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Кошик зчеплення МТЗ н.з. 80-1601090 (вир-во МТЗ): 11 690.00000 UAH без ПДВ
Диск зчеплення ведений МТЗ 70-1601130 ТРІБО: 1 200.00000 UAH без ПДВ
Кошик зчеплення МТЗ н.з. 80-1601090 (вир-во МТЗ): 11 690.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
19.11.2025 15:00
Статус:
Виконаний