-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (поточний ремонт принтерів, багатофункціональних пристроїв, системних блоків та моніторів, відновлення (регенерація) та заправка картриджів)
Тендер Prozorro UA-2025-11-19-013720-a
Завершена
108 787.00
UAH з ПДВ
Номер:
c7768c0e88414f12af575fec42fe3062
Внутрішній номер закупівлі:
27187411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-19-013720-a
Замовник:
ДРУГИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
42256976
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Театральний, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лідія Дроздова +0955213372 drozdova-lidia@ukr.net https://2aa.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
108 787.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.11.2025 15:42 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.11.2025 15:42 - 27.11.2025 00:00
Аукціон:
з 27.11.2025 11:50
Період кваліфікації:
27.11.2025 00:00 - 28.11.2025 12:55
Період завантаження договору:
04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 787.00 Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування комп’ютерної та організаційної техніки (поточний ремонт принтерів, багатофункціональних пристроїв, системних блоків та моніторів, відновлення (регенерація) та заправка картриджів)