• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Акумулятори стартерні в асортименті

Торги не відбулися

506 349.40 UAH без ПДВ
Номер: fbc48d882a544d75b0cf63ef0ac07ca9
Внутрішній номер закупівлі: 27177548
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-19-003875-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Михальчук Сергій Григорович 380384263888 MYKHALCHUK.SERHII@KHNPP.ATOM.GOV.UA http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 506 349.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.11.2025 10:54 - 30.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2025 10:54 - 03.12.2025 10:00
Аукціон: 04.12.2025 11:27 - 04.12.2025 11:50
Період кваліфікації: з 04.12.2025 11:50

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: fc74b2b8b912475ab8afbadbe1df96de
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Рішення уповноваженої особи ВП ХАЕС (протокол рішення УО № 547 від 12.12.2025)
Період оскарження: 12.12.2025 16:50 - 23.12.2025 00:00
Дата опублікування: 12.12.2025 16:50
Дата виконання: 23.12.2025 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴506 349.40 Акумулятори стартерні в асортименті