• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Вальцівка та набір вальцювальний, степлер будівельний та скоби

ЛОТ 1 – Вальцівка та набір вальцювальний ЛОТ 2 – Степлер будівельний та скоби

Завершена

110 040.00 UAH з ПДВ
Номер: 3d2271a86fe449d8b4e8c8caeb2cc7b8
Внутрішній номер закупівлі: 27176614
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-19-002937-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 110 040.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.11.2025 10:23 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2025 10:23 - 27.11.2025 10:00
Аукціон: з 28.11.2025 15:35
Період кваліфікації: 27.11.2025 10:00 - 28.11.2025 16:04
Період завантаження договору: 04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴106 470.00 ЛОТ 1 - Вальцівка та набір вальцювальний
  • Лот №2 ₴3 570.00 ЛОТ 2 - Степлер будівельний та скоби