-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з постачання та впровадження програмного забезпечення «Комплексна система автоматизації «IS-pro», код ДК 021:2015:72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-016694-a
Завершена
383 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
0de1a6840cc4415ca9fcaa84c78f80e0
Внутрішній номер закупівлі:
27172262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-016694-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
383 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 17:40 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 17:40 - 26.11.2025 09:00
Аукціон:
з 27.11.2025 12:40
Період кваліфікації:
26.11.2025 09:00 - 26.11.2025 17:25
Період завантаження договору:
02.12.2025 00:00 - 12.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴383 700.00 Послуги з постачання та впровадження програмного забезпечення «Комплексна система автоматизації «IS-pro», код ДК 021:2015:72260000-5 «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням»