-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
КОД ДК 021:2015 - 32320000-2 «ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ІНТЕРАКТИВНІ ПАНЕЛІ)»
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-016141-a
Завершена
219 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
04453df862cb4d27bc64a2616d22c8fe
Внутрішній номер закупівлі:
27171744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-016141-a
Замовник:
МУЛЬТИПРОФІЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23230339
-
Адреса:
28008, Україна, Кіровоградська область, місто Олександрія, вул. 6 грудня, будинок 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Кудря +380954815504 vlad_kudrya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
219 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 17:06 - 23.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 17:06 - 26.11.2025 00:00
Аукціон:
з 26.11.2025 14:17
Період кваліфікації:
26.11.2025 00:00 - 28.11.2025 14:50
Період завантаження договору:
04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴219 600.00 КОД ДК 021:2015 - 32320000-2 «ТЕЛЕВІЗІЙНЕ Й АУДІОВІЗУАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ» (ІНТЕРАКТИВНІ ПАНЕЛІ)»