-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-015482-a
Завершена
6 180.84
UAH з ПДВ
Номер:
f6613a17c7ec4c3e929a36bc0f43990d
Внутрішній номер закупівлі:
27171090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-015482-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
п.п. 4, пункту 13, постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами
Очікувана вартість:
6 180.84 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Грунтівка супер глубокопроникаюча безбарвна СТ 17/10
Кількість
10 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ “ ВІНЮІССТАР ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623214
-
Контактна особа:
Недоля Наталя Володимирівна 0432552050
-
Адреса:
23223, Україна, Вінницька область, с. Якушинці, вул. Барвінкова 15
Ціна пропозиції
6 180.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2025 16:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2cd0740775924a2db4da0cb21a08dd1b
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-18-015482-a-b1
Постачальник:
ТОВ “ ВІНЮІССТАР ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
33623214
-
Адреса:
23223, Україна, Вінницька область, с. Якушинці, вул. Барвінкова 15
Номер договору:
131
Сума договору:
6 180.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 150.70 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Грунтівка супер глубокопроникаюча безбарвна СТ 17/10: 515.07000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
13.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний