-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-12-04-000944-c
Завершена
430 392.00
UAH з ПДВ
Номер:
a5e961006c2b4634af3c296017414475
Внутрішній номер закупівлі:
2716443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-04-000944-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141472
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, місто Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Агібалова Оксана Григорівна +380433522246 OAgibalowa@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно з ч. 2 ст. 35 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована у разі нагальної потреби у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури. Для забезпечення потреб Відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації в природному газі необхідно провести переговорну процедуру закупівлі природного газу за скороченою процедурою. Не укладення договору про закупівлю природного газу може призвести до негативних соціальних та економічних наслідків, поставити під загрозу здоров'я та життя працівників та учнів навчальних закладів, що підпорядковані Відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації та призведе до відключення від системи опалення закладів. Це може стати причиною виникнення соціальної напруги серед працівників та учнів навчальних закладів, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, спричинить руйнування систем енергозабезпечення. У зв’язку з погодними умовами, тривалим пониженням температурного режиму необхідно провести переговорну процедуру скорочену закупівлі природного газу: п.3.ч.2.ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі»: нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням особливих економічних і соціальних обставин, яка унеможливлює дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій. На сьогоднішній день відсутня можливість проводити відкриті торги у зв’язку із браком часу. Тому закупівля природного газу за переговорною процедурою у ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС», що забезпечить безперебійне постачання природного газу. Наслідком не укладення Договору в розпал опалювального періоду є настання надзвичайних обставин, що ставлять під загрозу життя та здоров’я громадян, дітей, що призведе до надзвичайної ситуації. Все це підпадає під обставини непереборної сили. Окрім цього, не укладання договору з газопостачання в опалювальний період об'єктів, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. №368 Про затвердження «Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями» і Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МНС України №1400 від 12.12.2012р., як наслідок може призвести до надзвичайної ситуації місцевого рівня.
Очікувана вартість:
430 392.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
31600 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Доставка до газорозподільної системи до якої підключені заклади освіти замовника, а саме: Крищенецька ЗШ 1-3 ст.;Зарічненська ЗШ 1-2 ст.; Нестерварська ЗШ 1-2 ст.; Кинашівська ЗШ 1-3 ст;Тарасівська ЗШ 1-2 ст.;Мазурівська ЗШ 1-2 ст.; Богданівська ЗШ 1-3 ст.;Журавлівська ЗШ 13 ст,; Білоусівська ЗШ 1-3 ст,;Заозернянська ЗШ 1-3 ст.; Кинашівський ДНЗ; Нестерварський ДНЗ «Бобренятко»;
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Оскарження: 04.12.2018 10:40 - 10.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Даценко Руслан 0672312717 tender.ugr@gmail.com
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА МИКОЛИ, будинок 6
Оскарження: 04.12.2018 10:40 - 10.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
430 392.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2018 10:44
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a29ee2a0e4c493fbe5add41d480178f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-04-000944-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Даценко Руслан 0672312717 tender.ugr@gmail.com
-
Адреса:
03061, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА МИКОЛИ, будинок 6
Номер договору:
944
Сума договору:
430 392.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.12.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
12.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний