-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Горшки для розсади
Тендер Prozorro UA-2025-11-18-001971-a
Завершена
458 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0de3743920514a5ea5310e94d756b4e7
Внутрішній номер закупівлі:
27157614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-18-001971-a
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31722949
-
Адреса:
02121, Україна, Київська область, Київ, вул. Горлівська 220
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василенко Оксана Василівна +380445660174 kpuzn_dar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
458 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2025 09:49 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2025 09:49 - 27.11.2025 00:00
Аукціон:
27.11.2025 11:02 - 27.11.2025 11:25
Період кваліфікації:
27.11.2025 11:25 - 27.11.2025 14:28
Період завантаження договору:
03.12.2025 00:00 - 13.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴458 000.00 Горшки для розсади