• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Армієць»

Завершена

70 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e80b75d72ba8412db2ae110f8f4df948
Внутрішній номер закупівлі: 27154551
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-17-016761-a   
Замовник: Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Контактна особа: Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 70 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.11.2025 18:41 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2025 18:41 - 25.11.2025 00:00
Аукціон: з 25.11.2025 14:32
Період кваліфікації: 25.11.2025 00:00 - 02.12.2025 11:32
Період завантаження договору: 08.12.2025 00:00 - 18.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 000.00 Послуги диспансеризації спортсменів для ДЮСШ «Армієць»