-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021: 2015: 35120000-1 - Системи та пристрої нагляду та охорони (Охоронне обладнання зі встановленням)
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-016541-a
Торги не відбулися
132 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5904759fdc834a799136a5f7c4848ece
Внутрішній номер закупівлі:
27154338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-016541-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дмитро Кір'як +380487794692 kiryakdimas@ukr.net https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2025 18:01 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2025 18:01 - 25.11.2025 00:00
Аукціон:
25.11.2025 14:52 - 25.11.2025 15:15
Період кваліфікації:
25.11.2025 15:15 - 28.11.2025 16:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 000.00 Охоронне обладнання зі встановленням