• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система зворотного осмосу для очищення води з комплектом обладнання для попереднього та додаткового очищення

• Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2025 рік. • Місцезнаходження замовника – Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, 68150, село Дивізія, вулиця Миру, будинок 100; • Категорія замовника – п. 3 частини першої статті 2 Закону (п.3 ч.4 ст.2 Закону). • Уточнюючий код ДК 021:2015: 42912330-4 Апарати для очищення води • Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації. • Джерело фінансування: кошти місцевих бюджетів • Код КПКВ - 6020 – Забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги • Код КАТОТТГ – UA51040030000095700 - Дивізійська

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 894735a832d44c368abda41ad09526b5
Внутрішній номер закупівлі: 27151857
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-17-014036-a   
Замовник: КП ГОСПОДАРОЧКА 1812
Контактна особа: Урсул Рима Іванівна +380968356404 ursul78@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.11.2025 16:08 - 22.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 17.11.2025 16:08 - 25.11.2025 18:00
Аукціон: 26.11.2025 15:45 - 26.11.2025 16:14
Період кваліфікації: 26.11.2025 16:14 - 03.12.2025 14:54
Період завантаження договору: 09.12.2025 00:00 - 19.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 Система зворотного осмосу для очищення води з комплектом обладнання для попереднього та додаткового очищення