-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Самоскид
Тендер Prozorro UA-2018-11-16-000780-c
Торги відмінено
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
888cca5da83545dfb72f977089bac669
Внутрішній номер закупівлі:
2715152
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-16-000780-c
Замовник:
КП "СпецЕко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, м. Горішні Плавні, вул. Соборна, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Першин +380534822941, +380672882647 2882647@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34134200-7 СамоскидиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2018 14:57 - 26.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2018 14:57 - 06.12.2018 17:00
Аукціон:
07.12.2018 12:33 - 07.12.2018 12:54
Період кваліфікації:
07.12.2018 12:54 - 07.12.2018 15:41
Період завантаження договору:
07.12.2018 12:54 - 27.12.2018 12:54
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0abd04febba949568b60185184e5dbad
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Члени тендерного комітету прийняли рішення відмінити торги на закупівлю Самоскид, оголошення UA-2018-11-16-000780-c, у зв'язку із відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг (п. 1 ч. 1 ст. 31 ЗУ “Про публічні закупівлі”).
Дата опублікування:
12.12.2018 14:57
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Самоскид