-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-013261-a
Завершена
84 975.00
UAH без ПДВ
Номер:
bd89c38c53a3457eb01af339ee2527d7
Внутрішній номер закупівлі:
27151082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-013261-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
п.п. 4, пункту 13, постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 зі змінами
Очікувана вартість:
84 975.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Круг відрізний по металу Атаман 125мм
Кількість
1000 штука
Період постачання
до 19.11.2025
Круг відрізний по металу Атаман 150мм
Кількість
85 штука
Період постачання
до 19.11.2025
Круг відрізний по металу Атаман 180мм
Кількість
500 штука
Період постачання
до 19.11.2025
Круг відрізний по металу Атаман 230мм
Кількість
600 штука
Період постачання
до 19.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП «Критюк Галина Михайлівна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
2406205161
-
Контактна особа:
Критюк Галина Михайлівна 0671918365
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Монастирська 28
Ціна пропозиції
84 975.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.11.2025 15:45
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
45df67eebeaa4ea9a16b95f047fe3d08
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-17-013261-a-c1
Постачальник:
ФОП «Критюк Галина Михайлівна»
×
-
Код ЄДРПОУ:
2406205161
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Монастирська 28
Номер договору:
127
Сума договору:
84 975.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Круг відрізний по металу Атаман 125мм: 22.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 150мм: 35.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 180мм: 48.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 230мм: 60.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 150мм: 35.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 180мм: 48.00000 UAH без ПДВ
Круг відрізний по металу Атаман 230мм: 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.11.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
12.11.2025 00:00
Статус:
Підписаний