-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
спецвзуття
Тендер Prozorro UA-2018-10-24-000410-a
спецвзуття (чоботи робочі чоловічі утеплені)
Завершена
180 262.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 802.63 UAH
мін. крок: 1% або 1 802.63 UAH
Номер:
d15a44c242634b0d9298bc6771a050fc
Внутрішній номер закупівлі:
2714480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-24-000410-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР ДІАГНОСТИКИ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ" ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41303988
-
Адреса:
03115, Україна, Київська обл., Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ СВЯТОШИНСЬКА, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чорноштан Ольга Вікторівна +380634601032 CHORNOSHTAN@UZ.GOV.UA http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисногоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
180 262.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 802.63 UAH
Період уточнення:
24.10.2018 11:22 - 29.10.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2018 11:22 - 08.11.2018 13:00
Аукціон:
09.11.2018 14:49 - 09.11.2018 15:10
Період кваліфікації:
09.11.2018 15:10 - 21.11.2018 17:19
Період завантаження договору:
09.11.2018 15:10 - 29.11.2018 15:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
спецвзуття
Кількість
575 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЛТЕКС"
Оскарження: 09.11.2018 15:10 - 02.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32393877
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЛТЕКС" +380456351970 ANNAVALTEX@GMAIL.COM http://www.valtex.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Біла Церква, 09100, Київська обл., місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 2
Оскарження: 09.11.2018 15:10 - 02.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
180 176.25 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 176.25 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.11.2018 17:19
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕЛІСТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40263033
-
Контактна особа:
Тимощук Оксана Григорівна +38 (066) 860-5700 spetcsteel@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 82, офіс 256
Початкова пропозиція
180 262.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
180 262.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
d857c8adf0324acba4677f7044a8a3ba
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-24-000410-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЛТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32393877
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАЛТЕКС" +380456351970 ANNAVALTEX@GMAIL.COM http://www.valtex.kiev.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Біла Церква, 09100, Київська обл., місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 2
Номер договору:
ЦДЗІ-18/49
Сума договору:
180 176.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
11.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний