-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2025-11-17-004073-a
Торги не відбулися
389 400.97
UAH з ПДВ
Номер:
54b71c5a459c402da89b9098d8d2fdcb
Внутрішній номер закупівлі:
27141932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-17-004073-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
389 400.97 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.11.2025 11:08 - 24.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.11.2025 11:08 - 27.11.2025 10:00
Аукціон:
з 28.11.2025 14:41
Період кваліфікації:
27.11.2025 10:00 - 27.11.2025 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴389 400.97 Послуги з поточного (аварійного) ремонту електричних щитів виробничого корпусу (літера Б) ДО «Автобаза ДУС» по вул. Куренівська, 16Д, м. Київ.