-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
плівка поліетиленова рукав
Тендер Prozorro UA-2025-11-16-000109-a
Завершена
607 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
93293465f1d64aeaaa9de8470e4dca9c
Внутрішній номер закупівлі:
27137135
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-16-000109-a
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, проспект Перемоги, 58
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Вауліна Тамара Володимирівна 380638056759 tamaravaulina82@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
607 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.11.2025 11:20 - 21.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2025 11:20 - 24.11.2025 12:00
Аукціон:
25.11.2025 14:46 - 25.11.2025 15:09
Період кваліфікації:
25.11.2025 15:09 - 28.11.2025 15:10
Період завантаження договору:
04.12.2025 00:00 - 14.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴607 500.00 плівка поліетиленова рукав