-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-11-27-001115-c
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
0641d7b689b94373b3ea53f76f9d3e25
Внутрішній номер закупівлі:
2713607
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-27-001115-c
Замовник:
Борзнянська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04061725
-
Адреса:
16400, Україна, Чернігівська область, Борзнянский р-н, г. Борзна, ул. Пантелеймона Кулиша, д. 107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Мажара +380465321138 borzna_miska_rada@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2018 12:03 - 02.12.2018 13:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2018 12:03 - 12.12.2018 13:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія (Постачання електричної енергії)
Кількість
163000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019