-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій Гутівського ліцею
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-013139-a
Торги не відбулися
59 910.00
UAH без ПДВ
Номер:
68e5cc3ce1804f789ef78ea17520b2b0
Внутрішній номер закупівлі:
27133209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-013139-a
Замовник:
Гутівський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району, Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559324
-
Адреса:
77745, Україна, Івано-Франківська область, Гута, вул. Шевченка, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богославець Іванна Михайлівна +380989681110 jasjabogoslavec1990@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
59 910.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 15:50 - 19.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 15:50 - 22.11.2025 15:44
Аукціон:
з 24.11.2025 12:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴59 910.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій Гутівського ліцею