-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт системи опалення будівлі (літ. А-2), що розташована за адресою: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)
Тендер Prozorro UA-2025-11-14-012855-a
Завершена
208 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
5303f221898b48eea6757758d0919f4d
Внутрішній номер закупівлі:
27132903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-14-012855-a
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38631015
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська область, Харків, вул. Шевченка, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Балєва +380577393276 i.balieva@dsns.gov.ua http://kh.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
208 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2025 15:43 - 29.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2025 15:43 - 02.12.2025 09:00
Аукціон:
03.12.2025 11:40 - 03.12.2025 12:03
Період кваліфікації:
03.12.2025 12:03 - 05.12.2025 11:27
Період завантаження договору:
11.12.2025 00:00 - 21.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 700.00 Розробка проєктно-кошторисної документації – «Капітальний ремонт системи опалення будівлі (літ. А-2), що розташована за адресою: м. Харків, вул. Владислава Зубенка, 4А» (ДК 021:2015 – 71320000-7 Послуги з інженерного проектування)